ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W MAZOWIECKIM CENTRUM REHABILITACJI W KONSTANCINIE - JEZIORNIE

Galeria

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Ilość zdjęć: 7

Wszystkim babciom i dziadkom przesyłamy najserdeczniejsze życzenia.

pokaż więcej »

PRZEDSTAWIENIE - POŻEGNANIE LATA

Ilość zdjęć: 9

W miniony czwartek, dzieci przedszkolne oraz z klas młodszych, pod opieką pani Kasi i pani Ani we wspaniałym przedstawieniu przywitały jesień i pożegnały lato - ale tylko na rok.

pokaż więcej »

GAZETKA SZKOLNA "ZALETY KSIĄŻKI"

Ilość zdjęć: 20

Czytanie książek sprawia przyjemność i niesie za sobą wiele zalet.Niektóre z nich pokazane zostały na naszej szkolnej gazetce. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

pokaż więcej »

JASEŁKA 2015

Ilość zdjęć: 26

W dniu 21 grudnia 2015r. odbyły się nasze szkolne Jasełka. Uczniowie pod opieką Pani Agaty Piątek przypomnieli co jest najważniejsze podczas świąt. Następnie wszyscy przyłączyli się do wspólnego i radosnego śpiewania kolęd. Przygrywała nam nasza mała orkiestra, pod dyrygenturą Pani Ani Tylki. Wszystkim, którzy przygotowali szkolne JASEŁKA przez dobór scenariusza, reżyserię, muzykę, kostiumy, wspaniałym aktorom i orkiestrze – wielkie podziękowania. Atrakcji nie było końca. Po Jasełkach naszą szkołę odwiedzili Harcerze z 27 Konstancińskiej Drużyny Harcerskiej "Watra" i przekazali na ręce Pani dyrektor Zofii Wojciechowskiej Betlejemskie Światełko Pokoju. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt.

pokaż więcej »

BOŻE NARODZENIE W POLSCE I W NIEMCZECH

Ilość zdjęć: 20

W dniu 18 grudnia uczniowie gimnazjum pod opieką Pani Barbary Cenkały - nauczycielki języka niemieckiego opowiedzieli o symbolach i tradycjach bożonarodzeniowych panujących w Polsce i w Niemczech.

pokaż więcej »

NAJCIEKAWSZA ILUSTRACJA DO ULUBIONEJ KSIĄŻKI

Ilość zdjęć: 11

Uczniowie klas IV - VI szkoły podstawowej wykonali ilustracje na konkurs plastyczny zorganizowany przez bibliotekę szkolną pt." Najciekawsza ilustracja do ulubionej książki". Najładniejsze prace zostały nagrodzone.

pokaż więcej »

DZIEŃ BEZ PAPIEROSA

Ilość zdjęć: 11

31 maja obchodzony jest "Dzień bez papierosa". Nasza szkoła popiera NIE DLA PALENIA

pokaż więcej »

KULTURALNY UCZEŃ

Ilość zdjęć: 3

Grzeczność na co dzień

pokaż więcej »